$325,000
- Land
- 1.18 Acres
- $275,424 per Acre
663 Soaring Eagle Dr, Grand Junction, CO 81507
663 Soaring Eagle Dr, Grand Junction, CO 81507$325,000
663 Soaring Eagle Dr, Grand Junction, CO 81507
663 Soaring Eagle Dr, Grand Junction, CO 81507$193,000
1140 Walnut Ave Unit 11, Grand Junction, CO 81501
Jen Taylor THE CHRISTI REECE GROUP
$110,000
367 Hidden Ct, Grand Junction, CO 81507
367 Hidden Ct, Grand Junction, CO 81507$175,000
354 Bonny St, Grand Junction, CO 81501
354 Bonny St, Grand Junction, CO 81501$185,000
2229 Canyon Rim Dr, Grand Junction, CO 81507
2229 Canyon Rim Dr, Grand Junction, CO 81507$139,900
730 Falling Leaf St, Grand Junction, CO 81505
730 Falling Leaf St, Grand Junction, CO 81505$196,000
436 Renaissance Ct, Grand Junction, CO 81507
436 Renaissance Ct, Grand Junction, CO 81507$199,999
2771 Patterson Rd, Grand Junction, CO 81506
2771 Patterson Rd, Grand Junction, CO 81506$109,900
2845 North Ave Unit 28, Grand Junction, CO 81501
Daniel Bishop CENTURY 21 ELEVATED REAL ESTATE
$195,000
Lot 11 Maroon Creek Ct, Grand Junction, CO 81506
Lot 11 Maroon Creek Ct, Grand Junction, CO 81506$295,000
2778 Acrin Ave, Grand Junction, CO 81503
2778 Acrin Ave, Grand Junction, CO 81503$160,000
2655 Lookout Ct, Grand Junction, CO 81503
2655 Lookout Ct, Grand Junction, CO 81503$175,000
Lot 9 Maroon Creek Ct, Grand Junction, CO 81506
Lot 9 Maroon Creek Ct, Grand Junction, CO 81506$299,900
556 29 Rd, Grand Junction, CO 81504
556 29 Rd, Grand Junction, CO 81504$39,977
108 Anna Ct, Grand Junction, CO 81503
108 Anna Ct, Grand Junction, CO 81503$150,000