$3,900,000
- Land
- 59.6 Acres
- $65,436 per Acre
2085 E 1 2 Rd, Grand Junction, CO 81507
2085 E 1 2 Rd, Grand Junction, CO 81507$3,900,000
2085 E 1 2 Rd, Grand Junction, CO 81507
2085 E 1 2 Rd, Grand Junction, CO 81507$465,000
506 Skyway Dr, Grand Junction, CO 81507
506 Skyway Dr, Grand Junction, CO 81507$859,900
2028 Stetson Ct, Grand Junction, CO 81507
RON JENS BRAY REAL ESTATE
$1,300,000
369 Hill View Dr, Grand Junction, CO 81507
Amanda Wilson KELLER WILLIAMS COLORADO WEST REALTY
$879,000
2283 Trail Ridge Rd, Grand Junction, CO 81507
Desiree Garcia BRAY REAL ESTATE
$935,888
2050 Caleb Way, Grand Junction, CO 81507
Danny Kuta RE/MAX 4000, INC
$1,299,000
704 Canyon Creek Dr, Grand Junction, CO 81507
JILL HARMON RED COMPASS REALTY
$790,000
392 W Ridges Blvd Unit B, Grand Junction, CO 81507
Karen SADLER THE CHRISTI REECE GROUP
$1,499,900
665 Lincoln Ct, Grand Junction, CO 81507
Judy Hoffschneider RE/MAX 4000, INC
$919,000
2069 Spur Cross Rd, Grand Junction, CO 81507
ALEXIS SCHAFER RE/MAX 4000, INC
$840,999
2285 Rock Valley Rd, Grand Junction, CO 81507
Rocky Castillo HOMESMART REALTY PARTNERS
$899,888
2045 Caleb Way, Grand Junction, CO 81507
Danny Kuta RE/MAX 4000, INC
$996,500
2287 Culebra Peak Ct, Grand Junction, CO 81507
Reece Stanley THE CHRISTI REECE GROUP
$540,000
380 W Ridges Blvd Unit C, Grand Junction, CO 81507
WESTIN PEASE BRAY REAL ESTATE
$997,000
331 Iron Horse Ct, Grand Junction, CO 81507
Dianne Dinnel KELLER WILLIAMS COLORADO WEST REALTY
$929,900
699 Roundup Dr, Grand Junction, CO 81507
NICOLE FARABEE KELLER WILLIAMS COLORADO WEST REALTY