$315,000
- Land
- 59 Acres
- $5,339 per Acre
2022 Vz County Road 1514, Grand Saline, TX 75140
2022 Vz County Road 1514, Grand Saline, TX 75140$315,000
2022 Vz County Road 1514, Grand Saline, TX 75140
2022 Vz County Road 1514, Grand Saline, TX 75140$175,000
TBD (LOT 6) County Road 1604, Grand Saline, TX 75140
TBD (LOT 6) County Road 1604, Grand Saline, TX 75140$180,000
812 N Waldrip St, Grand Saline, TX 75140
Norma Barrett Coldwell Banker Anderson Realtors
$329,000
973 County Road 1604, Grand Saline, TX 75140
973 County Road 1604, Grand Saline, TX 75140$1,250,000
3317 Vz County Road 1804, Grand Saline, TX 75140
Ashley Murdock Exit Realty Pro
$334,500
Lot 2 van Zandt County Road 1604, Grand Saline, TX 75140
Lot 2 van Zandt County Road 1604, Grand Saline, TX 75140$1,400,000
100+/- Acres Farm To Market Road 773, Grand Saline, TX 75140
100+/- Acres Farm To Market Road 773, Grand Saline, TX 75140$1,115,000
TBD County Road 1810, Grand Saline, TX 75140
TBD County Road 1810, Grand Saline, TX 75140$450,000
3121 Vz County Road 1215, Grand Saline, TX 75140
3121 Vz County Road 1215, Grand Saline, TX 75140$1,600,000
9208, Grand Saline, TX 75140
Ted Swinford CENTURY 21 First Group
$55,000
TBD (LOT 5) Vz County Road 1810, Grand Saline, TX 75140
TBD (LOT 5) Vz County Road 1810, Grand Saline, TX 75140$825,000
6045 Vz County Road 1110, Grand Saline, TX 75140
Norma Barrett Coldwell Banker Anderson Realty
$355,773
000 - B Vz County Road 1810, Grand Saline, TX 75140
000 - B Vz County Road 1810, Grand Saline, TX 75140$489,250
PVT Road 5308, Grand Saline, TX 75140