$379,000 Sold Nov 03, 2025
827 Easton Ct, Grayslake, IL 60030
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,488 Sq Ft
- Built 1993
Last Sold Summary
- $255/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $373,747
Last Listing Agent Natalia Tomczyk Coldwell Banker Realty
827 Easton Ct, Grayslake, IL 60030