$99,990
- Land
- 2.07 Acres
- $48,304 per Acre
1270 Terry Ln, Sherman, TX 75092
1270 Terry Ln, Sherman, TX 75092$99,990
1270 Terry Ln, Sherman, TX 75092
1270 Terry Ln, Sherman, TX 75092$1,599,999
000 Grayson Dr, Denison, TX 75020
000 Grayson Dr, Denison, TX 75020$6,290,425
TBD Old Tx-6, van Alstyne, TX 75495
TBD Old Tx-6, van Alstyne, TX 75495$232,000
TBD County Road 222, van Alstyne, TX 75495
TBD County Road 222, van Alstyne, TX 75495$415,000
98 Sunnydale Ct, Howe, TX 75459
Daniel Cline Keller Williams Realty
$99,000
9426 Dripping Spring Rd, Denison, TX 75021
9426 Dripping Spring Rd, Denison, TX 75021$159,500
2217 Norwood St, Sherman, TX 75092
2217 Norwood St, Sherman, TX 75092$800,000
1549 Starr Rd, Denison, TX 75021
1549 Starr Rd, Denison, TX 75021$600,000
TBD Tract Two Cooks Corner Rd, Pottsboro, TX 75076
TBD Tract Two Cooks Corner Rd, Pottsboro, TX 75076$660,000
662 Preakness Place Rd, van Alstyne, TX 75495
Lonnie Flores Texas Homes and Land
$2,400,000
636 Possom Trot Hollow Rd, Whitewright, TX 75491
Michel Wimberly Ebby Halliday Realtors
$591,883
1883 Jc Maples Rd, Gunter, TX 75058
1883 Jc Maples Rd, Gunter, TX 75058$94,700
1221 Hillcrest Cir, Gordonville, TX 76245
1221 Hillcrest Cir, Gordonville, TX 76245$135,000
Lot 11 Block B Lily Way, Tioga, TX 76271
Lot 11 Block B Lily Way, Tioga, TX 76271$4,208,100
8571 Plainview Rd, Sherman, TX 75092
8571 Plainview Rd, Sherman, TX 75092$150,000
2148 Sundance Rd, Whitesboro, TX 76273
2148 Sundance Rd, Whitesboro, TX 76273$1,930,000
419 Kerfoot Dr, Gunter, TX 75058
Jason White WhiteFlame Realty