$45,000
- Land
- 1.01 Acres
- $44,554 per Acre
Tbd Dodd Branch Rd, Greeneville, TN 37743
Tbd Dodd Branch Rd, Greeneville, TN 37743$45,000
Tbd Dodd Branch Rd, Greeneville, TN 37743
Tbd Dodd Branch Rd, Greeneville, TN 37743$250,000
5517 Poplar Springs Rd, Greeneville, TN 37743
5517 Poplar Springs Rd, Greeneville, TN 37743$425,000
1950 Erwin Hwy, Tusculum, TN 37745
Dana Berry Lifestyle Properties
$105,000
55 Little Chuckey Cutoff, Mosheim, TN 37818
55 Little Chuckey Cutoff, Mosheim, TN 37818$97,500
Tbd Peppermint Ln, Greeneville, TN 37743
Tbd Peppermint Ln, Greeneville, TN 37743$42,900
90 Mountain Pointe Ct, Greeneville, TN 37743
90 Mountain Pointe Ct, Greeneville, TN 37743$4,900,000
1550 Mount Hope #2 Rd, Mohawk, TN 37810
1550 Mount Hope #2 Rd, Mohawk, TN 37810$325,000
1633 Poplar Springs Rd, Greeneville, TN 37743
1633 Poplar Springs Rd, Greeneville, TN 37743$229,000
30 Armstrong Rd, Limestone, TN 37681
Kelly Johnson Fathom Realty
$399,900
2166 Old Stage Rd, Tusculum, TN 37745
Kristen Shelton Realty Executives East TN Realtors
$139,000
Lot 4 Erwin Hwy, Greeneville, TN 37745
Lot 4 Erwin Hwy, Greeneville, TN 37745$895,000
1473 Oasis Rd, Bulls Gap, TN 37711
William Brown Greeneville Real Estate & Auction Team
$49,900
81 Links View Dr, Greeneville, TN 37743
81 Links View Dr, Greeneville, TN 37743$565,000
1865 Rheatown Rd, Chuckey, TN 37641
Charles Yokley CLASS Realty
$44,900
00 Links View Dr, Greeneville, TN 37743
00 Links View Dr, Greeneville, TN 37743$49,900
75 Links View Dr, Greeneville, TN 37743
75 Links View Dr, Greeneville, TN 37743$29,999