$99,000
- Land
- 23.2 Acres
- $4,267 per Acre
1974 the Bend Rd, Greensboro, VT 05841
1974 the Bend Rd, Greensboro, VT 05841$99,000
1974 the Bend Rd, Greensboro, VT 05841
1974 the Bend Rd, Greensboro, VT 05841$274,900
1338 Eligo Lake Rd, Hardwick, VT 05843
Brenda Menard
Choice Real Estate & Property Management
(802) 597-2708
$829,000
43 Rowdis Rd, Greensboro, VT 05841
Shelly Jungwirth Peter D Watson Agency
$275,000
1501 Eligo Lake Rd, Greensboro, VT 05841
1501 Eligo Lake Rd, Greensboro, VT 05841$795,000
190 Upper Edsall Rd, Greensboro, VT 05841
David Rowell Peter D Watson Agency
$549,000
104 N Winnimere Rd, Greensboro, VT 05841
Penny Mason-Anderson Pall Spera Company Realtors-Morrisville
$375,000
1313 Eligo Lake Rd, Hardwick, VT 05843
Susan Martin Century 21 Martin & Associates Real Estate