$192,500
2551 Woodward Ave, Pittsburgh, PA 15226
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,370 Sq Ft
- Built 1935
Last Sold Summary
- 16% Below List Price
- $141/SF
- 330 Days On Market
Current Estimated Value $189,226
Last Listing Agent Joseph Yates, Jr. EXP REALTY LLC
$192,500
2551 Woodward Ave, Pittsburgh, PA 15226
Last Sold Summary
Current Estimated Value $189,226
Last Listing Agent Joseph Yates, Jr. EXP REALTY LLC
$130,000
1626 Creedmoor Ave, Pittsburgh, PA 15226
Last Sold Summary
Current Estimated Value $129,227
Last Listing Agent Nicholas Fix RE/MAX INFINITY
$430,000
473 Carnegie Dr, Pittsburgh, PA 15243
Last Sold Summary
Current Estimated Value $435,582
Last Listing Agent Mary Zavodszky HOWARD HANNA REAL ESTATE SERVICES
$224,000
5021 Broad St, Pittsburgh, PA 15224
Last Sold Summary
Current Estimated Value $220,259
Last Listing Agent Hope Harmotto COMPASS PENNSYLVANIA, LLC
$280,000
2218 McMonagle Ave, Pittsburgh, PA 15216
Last Sold Summary
Last Listing Agent Linda Ehland HOWARD HANNA REAL ESTATE SERVICES
$408,000
2635 Penn Ave Unit 201, Pittsburgh, PA 15222
Last Sold Summary
Current Estimated Value $413,328
Last Listing Agent Kelly Cheponis HOWARD HANNA REAL ESTATE SERVICES
$599,000
224 Valley Park Dr, Pittsburgh, PA 15216
Last Sold Summary
Current Estimated Value $625,419
Last Listing Agent Holly Chamberlin HOWARD HANNA REAL ESTATE SERVICES
$179,500
222 S Grandview Ave, Pittsburgh, PA 15205
Last Sold Summary
Current Estimated Value $177,588
Last Listing Agent Edward Nadolny REDFIN CORPORATION
$114,800
677 Greentree Rd, Pittsburgh, PA 15220
Last Sold Summary
Current Estimated Value $145,432
Last Listing Agent Jennifer Rausch COMPASS PENNSYLVANIA, LLC