$306,520 Last List Price Sold Feb 25, 2026
255 Sugarlands Dr, Greenville, TX 75402
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,260 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $136/SF
- 269 Days On Market
Current Estimated Value $301,783
Meritage Homes Stratton Place
255 Sugarlands Dr, Greenville, TX 75402