$395,000
- Land
- 21.61 Acres
- $18,276 per Acre
1847 Fm 2194, Greenville, TX 75401
1847 Fm 2194, Greenville, TX 75401$395,000
1847 Fm 2194, Greenville, TX 75401
1847 Fm 2194, Greenville, TX 75401$1,800,000
1890 Mamie Rd, Greenville, TX 75402
1890 Mamie Rd, Greenville, TX 75402$219,900
1508 Skyline Dr, Greenville, TX 75401
Tracy Hammons AT Home Texas Real Estate
$389,000
6811 Gamecock Ct, Greenville, TX 75402
Julie Sickels Real Broker, LLC
$390,000
1-7 Lake St, Greenville, TX 75401
1-7 Lake St, Greenville, TX 75401$193,000
3107 Eastland Ave, Greenville, TX 75402
DONNA WOODRUFF Weichert Realtors-Solid Ground
$319,999
10513 Shauna Dr, Greenville, TX 75402
Harold Pyles Fathom Realty
$274,999
4515 Eutopia St, Greenville, TX 75401
Timothy Booth
Piper Creek Realty LLC
(430) 213-5110
$124,950
TBD Washington St, Greenville, TX 75401
TBD Washington St, Greenville, TX 75401$422,500
2104 State Highway 69 S, Greenville, TX 75402
Holly Gray Century 21 First Group
$249,000
6824 Topaz Dr, Greenville, TX 75402
Steven Koleno Beycome Brokerage Realty LLC
$278,900
8515 Larry Ct, Greenville, TX 75402
Holly Gray Century 21 First Group
$284,000
3820 Mcdougal St, Greenville, TX 75401
Karen Allison M&D Real Estate
$255,000
6808 Topaz Dr, Greenville, TX 75402
Janie Nieto
Coldwell Banker Apex, REALTORS
(430) 218-4087
$425,000
3906 Houston St, Greenville, TX 75401
Stephen Taylor TX Home Choice Realty, LLC
$195,000
2517 Utilis St, Greenville, TX 75401
Jessica Davis HomeSource Realty
$215,000
4104 Gordon St, Greenville, TX 75401
Mallory Adams OmniKey Realty, LLC.