$600,000
- Land
- 27.09 Acres
- $22,148 per Acre
0 Julius Dr, Greenville, WI 54942
0 Julius Dr, Greenville, WI 54942$600,000
0 Julius Dr, Greenville, WI 54942
0 Julius Dr, Greenville, WI 54942$429,900
W7035 Glen Valley Dr, Greenville, WI 54942
Monte Reyment
Take Action Realty Group, LLC
(920) 315-3276
$499,900
0 Municipal Dr Unit 50314551, Greenville, WI 54942
0 Municipal Dr Unit 50314551, Greenville, WI 54942$699,900
N222 Two Mile Rd, Appleton, WI 54914
Melissa Landolt
Acre Realty, Ltd.
(920) 772-8648
$614,900 Open Fri 1PM - 4PM
N1737 Red Cardinal Dr, Greenville, WI 54942
Shannon Meyer Cypress Homes, Inc.
$595,000
N1203 S Creek Dr, Greenville, WI 54942
Heidi Warner EXIT Elite Realty - Appleton
$595,000 Open Sat 1PM - 2PM
W6173 Long Ct, Appleton, WI 54914
Kathy Schumann Realty One Group Haven
$689,000
W7122 Hillview Rd, Greenville, WI 54942
Gunnar Witthuhn Knaack Realty LLC
$569,900
N1002 Alexandra Way, Greenville, WI 54942
Tiffany Holtz Coldwell Banker Real Estate Group
$600,000
W8078 Hillcrest Ct, Hortonville, WI 54944
Amy Humecki Realty One Group Haven
$575,000
0 Ridge Top Dr, Greenville, WI 54944
0 Ridge Top Dr, Greenville, WI 54944$89,900
0 Lawler Ct Unit 50311175, Hortonville, WI 54944
0 Lawler Ct Unit 50311175, Hortonville, WI 54944$399,900
N1613 Manley Rd, Greenville, WI 54942
Matt Gerrits August and Main Realty
$137,900
0 Otis Dr Unit 50324276, Greenville, WI 54942
0 Otis Dr Unit 50324276, Greenville, WI 54942$97,000
0 Meadow Park Dr Unit 50319983, Greenville, WI 54942
0 Meadow Park Dr Unit 50319983, Greenville, WI 54942$779,900 New Construction