$499,900
- Land
- 1.73 Acres
- $288,960 per Acre
0 Municipal Dr Unit 50314551, Greenville, WI 54942
0 Municipal Dr Unit 50314551, Greenville, WI 54942$499,900
0 Municipal Dr Unit 50314551, Greenville, WI 54942
0 Municipal Dr Unit 50314551, Greenville, WI 54942$600,000
0 Julius Dr, Greenville, WI 54942
0 Julius Dr, Greenville, WI 54942$429,900
W7035 Glen Valley Dr, Greenville, WI 54942
Monte Reyment
Take Action Realty Group, LLC
(920) 315-3276
$614,900 Open Fri 1PM - 4PM
N1737 Red Cardinal Dr, Greenville, WI 54942
Shannon Meyer Cypress Homes, Inc.
$595,000
N1203 S Creek Dr, Greenville, WI 54942
Heidi Warner EXIT Elite Realty - Appleton
$689,000
W7122 Hillview Rd, Greenville, WI 54942
Gunnar Witthuhn Knaack Realty LLC
$569,900
N1002 Alexandra Way, Greenville, WI 54942
Tiffany Holtz Coldwell Banker Real Estate Group
$549,900
N1734 Hot Springs Ct, Greenville, WI 54942
Stacey Hennessey Acre Realty, Ltd.
$399,900
N1613 Manley Rd, Greenville, WI 54942
Matt Gerrits August and Main Realty
$137,900
0 Otis Dr Unit 50324276, Greenville, WI 54942
0 Otis Dr Unit 50324276, Greenville, WI 54942$97,000
0 Meadow Park Dr Unit 50319983, Greenville, WI 54942
0 Meadow Park Dr Unit 50319983, Greenville, WI 54942$779,900 New Construction
N1332 Meadow Park Dr, Greenville, WI 54942
Michelle Rueckl RE/MAX 24/7 Real Estate, LLC
$1,280,000
0 N Mayflower Dr, Greenville, WI 54942
0 N Mayflower Dr, Greenville, WI 54942$445,000 Open Sat 12PM - 4PM
N1251 River Dr, Greenville, WI 54942
Mark Vercauteren Foxcityhomes.Com, LLC
$614,900 New Construction