$209,000
- Land
- 5.43 Acres
- $38,490 per Acre
196 Rip Rap Rd, Waynesboro, VA 22980
196 Rip Rap Rd, Waynesboro, VA 22980$209,000
196 Rip Rap Rd, Waynesboro, VA 22980
196 Rip Rap Rd, Waynesboro, VA 22980$720,000
2005 Upper Stony Run Unit 10, Greenwood, VA 22943
2005 Upper Stony Run Unit 10, Greenwood, VA 22943$569,900
5434 Golf Dr, Crozet, VA 22932
Greg Slater NEST REALTY GROUP
$1,275,000
0 Batesville Rd Unit 672412, Afton, VA 22920
0 Batesville Rd Unit 672412, Afton, VA 22920$449,000
785 Park Ridge Dr, Crozet, VA 22932
Bradley Pitt KELLER WILLIAMS ALLIANCE - CHARLOTTESVILLE
$384,590
3018 Rambling Brook Ln, Crozet, VA 22932
Danielle Wallace SM BROKERAGE, LLC
$2,300,000
1141 Kingsway Rd, Afton, VA 22920
Mark Mascotte MCLEAN FAULCONER INC., REALTOR
Showing Results 121 - 127, Page 4 of 4