$575,000
- Land
- 1.94 Acres
- $296,392 per Acre
Pennsylvania Ave, Greer, SC 29650
Pennsylvania Ave, Greer, SC 29650$575,000
Pennsylvania Ave, Greer, SC 29650
Pennsylvania Ave, Greer, SC 29650$2,300,000
647 Blackwell Rd, Greer, SC 29651
647 Blackwell Rd, Greer, SC 29651$900,000
0 Lake Cunningham Rd Unit 22131988, Greer, SC 29651
0 Lake Cunningham Rd Unit 22131988, Greer, SC 29651$509,900
205 Cedar Knoll Way, Greer, SC 29651
Sara Layfield BHHS C Dan Joyner - CBD
$569,900 New Construction
Aurora II Plan at Manegate, Greer, SC 29651
$285,000
325 Skylark Cir, Greer, SC 29650
paula watts Brand Name Real Estate
$475,000
204 Claridge Way, Greer, SC 29651
Deborah Guy Ponce Realty Group
$469,000
141 Deyoung Meadows Dr, Greer, SC 29651
Grace Lothridge Realty One Group Freedom
$480,000
509 Grandon Rd, Greer, SC 29651
Suad Bunic Love My Hometown
$449,000
265 Delbourne Ln, Greer, SC 29651
Jolene Peddicord Belle Haven Realty Group
$246,150 New Construction
706 Embark Cir, Greer, SC 29651
Trina Montalbano D.R. Horton
$249,900
68 Spring Crossing Cir, Greer, SC 29650
Connie Hart Keller Williams Grv Upst
$519,000
616 Elexa Ct, Greer, SC 29650
Barbara Van Matre Bluefield Realty Group
$519,900
210 Claridge Way, Greer, SC 29651
Traci Brock RE/MAX Executive Spartanburg
$499,500 New Construction
Skandia II Plan at Manegate, Greer, SC 29651
$485,000
2016 Edwards Lake Rd, Greer, SC 29651
Sender Esquivel Bluefield Realty Group
$216,355 New Construction
158 Randwick Ln, Greer, SC 29651
$505,000
10 Bentley Way, Greer, SC 29650
Jennie Foster Bluefield Realty Group