$4,199,000
- Land
- 40.95 Acres
- $102,540 per Acre
TBD Fm 725, McQueeney, TX 78123
TBD Fm 725, McQueeney, TX 78123$4,199,000
TBD Fm 725, McQueeney, TX 78123
TBD Fm 725, McQueeney, TX 78123$2,300,000
TBD Sunbelt Loop W, Seguin, TX 78155
TBD Sunbelt Loop W, Seguin, TX 78155$604,000
3283 Hartfield Rd, La Vernia, TX 78121
Lynn Kotzur South Roots Realty
$499,999
470 Country Acres Dr, Seguin, TX 78155
Ester Gonzalez Texas Premier Realty
$600,000
1958 Pieper Rd, New Braunfels, TX 78130
1958 Pieper Rd, New Braunfels, TX 78130$849,900
146 Antelope Ln, Seguin, TX 78155
Frank Baker Keller Williams Heritage
$575,000
2007 Leissner School Rd, Seguin, TX 78155
Deborah Woodby All City San Antonio Registered Series
$194,900
840 Oak Tree Rd, Seguin, TX 78155
Janet Burt RE/MAX Freedom
$215,000
TBD Private Rd, Seguin, TX 78155
TBD Private Rd, Seguin, TX 78155$125,000
3067 Vista Ridge, Seguin, TX 78155
3067 Vista Ridge, Seguin, TX 78155$640,000
13004 Fm 3353, Kingsbury, TX 78638
13004 Fm 3353, Kingsbury, TX 78638$774,950
4691 Fm 1339, Kingsbury, TX 78638
Donna Drayton Drayton Realty, LLC
$990,000
395 Old Seguin Rd, San Marcos, TX 78666
Zachary Peoples White Line Realty LLC
$1,800,000
540 Crest Circle Dr, San Marcos, TX 78666
Andrew Phillips Andrew Phillips, Broker
$780,000
475 Jackson Rd, Kingsbury, TX 78638
Michael Jackson Midciti Realty
$430,000
191 Sunshine Ln, New Braunfels, TX 78130
Michael Verhey Lackland Properties
$515,000
105 Tomahawk Trail, Seguin, TX 78155
Vanessa Martinez Keller Williams Heritage
$365,000
0 N Beyer St, Marion, TX 78124