$925,000
- Land
- 85 Acres
- $10,882 per Acre
Tbd N Midwest Blvd, Guthrie, OK 73044
Tbd N Midwest Blvd, Guthrie, OK 73044$925,000
Tbd N Midwest Blvd, Guthrie, OK 73044
Tbd N Midwest Blvd, Guthrie, OK 73044$848,800
9340 Bear Creek Rd, Guthrie, OK 73044
Krista Martin Exit Realty Premier
$540,000
00000 Henney Rd, Coyle, OK 73044
00000 Henney Rd, Coyle, OK 73044$2,278,000
1 S Anderson Rd, Guthrie, OK 73044
1 S Anderson Rd, Guthrie, OK 73044$57,000
13 W Industrial Rd, Guthrie, OK 73044
13 W Industrial Rd, Guthrie, OK 73044$815,000
Tbd N Midwest Blvd, Guthrie, OK 73044
Tbd N Midwest Blvd, Guthrie, OK 73044$3,995,000
2750 N Midwest Blvd, Guthrie, OK 73044
Krista Martin Exit Realty Premier
$1,600,000
Tbd N Midwest Blvd, Guthrie, OK 73044
Tbd N Midwest Blvd, Guthrie, OK 73044$87,000
4 W Industrial Rd, Guthrie, OK 73044
4 W Industrial Rd, Guthrie, OK 73044$87,000
3 W Industrial Rd, Guthrie, OK 73044
3 W Industrial Rd, Guthrie, OK 73044$499,990
8081 Sacred Forest, Arcadia, OK 73007
Jenni Aguilar ERA Courtyard Real Estate
$543,840
Louis Bonus Room Plan at 74 Crossing, Guthrie, OK 73044
$725,000
716 E Noble Ave, Guthrie, OK 73044
Von Coburn Keller Williams Central OK GUT
$389,900
11460 White Tail Ridge, Guthrie, OK 73044
Meghan Groff
$599,900
8111 Goldfinch Dr, Guthrie, OK 73044
Jennifer Fields RE/MAX at Home
$386,000
2621 Secretariat Pass, Guthrie, OK 73044
Kristie Wirth 405 Home Store
$430,840
The Blue Spruce Half Bath Plus Plan at Sunset Ridge, Guthrie, OK
$455,000
5796 Dogwood Dr, Guthrie, OK 73044
Craig Kiriokos Vibe Realty