$235,000 Last List Price
20463 Lullabye Ln, Hammond, LA 70401
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,424 Sq Ft
- Built 2013
Last Sold Summary
- $165/SF
- 13 Days On Market
Current Estimated Value $234,974
Last Listing Agent Gabriela Corro-Torres Goodwood Realty
20463 Lullabye Ln, Hammond, LA 70401