$539,500 Last List Price Sold Nov 25, 2025
7400 Ashborne Dr, New Orleans, LA 70123
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,741 Sq Ft
- Built 1977
Last Sold Summary
- $197/SF
- 44 Days On Market
Last Listing Agent Robin Durel RE/MAX Affiliates
7400 Ashborne Dr, New Orleans, LA 70123