$998,000 Sold Jan 15, 2026
1900 Beeches Glory Path, Annapolis, MD 21401
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,930 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- $254/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $998,835
Last Listing Agent Dee Dee Miller Paul Wesley Real Estate
1900 Beeches Glory Path, Annapolis, MD 21401