$299,900
- Land
- 64.33 Acres
- $4,662 per Acre
Tbd Kimbrough Rd, Haskell, TX 79521
Tbd Kimbrough Rd, Haskell, TX 79521$299,900
Tbd Kimbrough Rd, Haskell, TX 79521
Tbd Kimbrough Rd, Haskell, TX 79521$299,900
TBD Kimbrough Rd, Haskell, TX 79521
TBD Kimbrough Rd, Haskell, TX 79521$390,000
TBD Farm To Market 618, Haskell, TX 79521
TBD Farm To Market 618, Haskell, TX 79521$458,335
7577 Farm To Market Road 600, Haskell, TX 79521
7577 Farm To Market Road 600, Haskell, TX 79521$9,800,000
2477-2475 Rockdale Rd, Stamford, TX 79533
John Ekdahl Ekdahl Real Estate
$2,745,000
Rockdale Rd, Haskell, TX 79521
Rockdale Rd, Haskell, TX 79521$18,900
Lot 3 Edgewater Beach Club, Haskell, TX 79521
Lot 3 Edgewater Beach Club, Haskell, TX 79521$1,100,000
698 Blue Cat Blvd, Haskell, TX 79521
Jeff Groves Williamson-Branson Real Estate
$18,900
Lot 1 Edgewater Beach Club, Haskell, TX 79521
Lot 1 Edgewater Beach Club, Haskell, TX 79521$18,900
Lot 4 Edgewater Beach Club, Haskell, TX 79521
Lot 4 Edgewater Beach Club, Haskell, TX 79521$458,335
TBD Fm 600, Haskell, TX 79521
TBD Fm 600, Haskell, TX 79521$37,800
Lots 21 & 22 Edgewater Beach Club, Haskell, TX 79521
Lots 21 & 22 Edgewater Beach Club, Haskell, TX 79521$84,500
5.38 Acres Lakeshore Sites Rd, Haskell, TX 79521
5.38 Acres Lakeshore Sites Rd, Haskell, TX 79521