Homes for Sale in 67059
-
-
$336,000
$64K PRICE DROP- Land
- 160 Acres
- $2,100 per Acre
5130 23rd Ave, Greensburg, KS 67054
5130 23rd Ave, Greensburg, KS 67054 -
$375,000
- Land
- 150.8 Acres
- $2,487 per Acre
00000 N 49th Ave, Haviland, KS 67059
00000 N 49th Ave, Haviland, KS 67059 -
$215,000
$10K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,300 Sq Ft
22429 49th Ave, Haviland, KS 67059
22429 49th Ave, Haviland, KS 67059Kayanna Hammeke Midwest Land Group, LLC
-
$700,000
- Land
- 235 Acres
- $2,979 per Acre
00000 N 49th Ave, Haviland, KS 67059
00000 N 49th Ave, Haviland, KS 67059 -
$392,500
- Land
- 157 Acres
- $2,500 per Acre
0 SE 51st Ave, Haviland, KS 67059
0 SE 51st Ave, Haviland, KS 67059 -
$605,143
$55K PRICE DROP- Land
- 314.36 Acres
- $1,925 per Acre
0000 21 St, Greensburg, KS 67054
0000 21 St, Greensburg, KS 67054 -
$1,100,000
$200K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,300 Sq Ft
22429 49th Ave, Haviland, KS 67059
22429 49th Ave, Haviland, KS 67059Kayanna Hammeke Midwest Land Group
-
$206,000
- Land
- 76 Acres
- $2,711 per Acre
00000 G Rd, Haviland, KS 67059
00000 G Rd, Haviland, KS 67059 -
$98,250
- Land
- 33 Acres
- $2,977 per Acre
22467 1st St, Haviland, KS 67059
22467 1st St, Haviland, KS 67059 -
$423,900
- Land
- 157 Acres
- $2,700 per Acre
00000 G Rd, Haviland, KS 67059
00000 G Rd, Haviland, KS 67059 -
$604,738
$55K PRICE DROP- Land
- 314.15 Acres
- $1,925 per Acre
21 St, Greensburg, KS 67054
21 St, Greensburg, KS 67054 -
$206,000
- Land
- 76 Acres
- $2,711 per Acre
00000 G St, Kiowa Rural Township, KS 67059
00000 G St, Kiowa Rural Township, KS 67059 -
$98,250
- Land
- 33 Acres
- $2,977 per Acre
22467 W First St, Haviland, KS 67059
22467 W First St, Haviland, KS 67059 -
$1,100,000
$100K PRICE DROP- Land
- 390 Acres
- $2,821 per Acre
22428 49th Ave, Haviland, KS 67059
22428 49th Ave, Haviland, KS 67059 -
-
$423,900
- Land
- 157 Acres
- $2,700 per Acre
00000 G St, Kiowa Rural Township, KS 67059
00000 G St, Kiowa Rural Township, KS 67059