$260,000
- Land
- 69.26 Acres
- $3,754 per Acre
69.26 Acre Wolfe Rd, Sneedville, TN 37869
69.26 Acre Wolfe Rd, Sneedville, TN 37869$260,000
69.26 Acre Wolfe Rd, Sneedville, TN 37869
69.26 Acre Wolfe Rd, Sneedville, TN 37869$525,000
296 Allenwood Dr, Surgoinsville, TN 37873
Crystal Greene Blue Ridge Properties
$705,000
166 Clarksdale Cir, Rogersville, TN 37857
Cindy Bennett CENTURY 21 Legacy Fort Henry
$59,900
Tract 1l Payne Ridge Rd, Church Hill, TN 37642
Tract 1l Payne Ridge Rd, Church Hill, TN 37642$45,000
Lot 1 Fanny Collins Rd, Whitesburg, TN 37891
Lot 1 Fanny Collins Rd, Whitesburg, TN 37891$499,000
119 Sturbridge Ln, Church Hill, TN 37642
BRIAN GIVENS A Team Real Estate Professionals
$179,000
556 W Main St, Mount Carmel, TN 37645
556 W Main St, Mount Carmel, TN 37645$89,900
409 Dean Rd, Mooresburg, TN 37811
409 Dean Rd, Mooresburg, TN 37811$234,900
610 Reno St, Rogersville, TN 37857
WILBUR HITE Clinch Mountain Realty & Auction
$162,500
141 English Rd, Whitesburg, TN 37891
141 English Rd, Whitesburg, TN 37891$799,000
1236 Goshen Valley Rd, Church Hill, TN 37642
Cindy Hayworth Blue Ridge Properties
$28,875
Lot 4 Carters Valley Rd, Church Hill, TN 37642
Lot 4 Carters Valley Rd, Church Hill, TN 37642$749,000
185 Lovin Rd, Mooresburg, TN 37811
CHRYSTAL Carroll Carroll Real Estate
$169,900
2049 Highway 70 N, Rogersville, TN 37857
Cynthia Jackson Cynthia Bundren Jackson Realty
$200,000
197 Wolfe Rd, Sneedville, TN 37869
TERESA SUAREZ Creek Country Real Estate
$33,495
Lot 16 Walnut Tree Dr, Church Hill, TN 37642
Lot 16 Walnut Tree Dr, Church Hill, TN 37642$195,000