$575,000
- Land
- 8.75 Acres
- $65,714 per Acre
799 Bell Springs Rd, Dripping Springs, TX 78620
799 Bell Springs Rd, Dripping Springs, TX 78620$575,000
799 Bell Springs Rd, Dripping Springs, TX 78620
799 Bell Springs Rd, Dripping Springs, TX 78620$475,500
335 Gant Rd, Dripping Springs, TX 78620
Andee barker
$435,000
1250 Myers Creek Rd, Drippingsp, TX 78620
1250 Myers Creek Rd, Drippingsp, TX 78620$2,499,500
1218 Oakwood Loop, Wimberley, TX 78676
1218 Oakwood Loop, Wimberley, TX 78676$2,000,000
#9 Mesa Ranch Rd W Fitzhugh Rd, Dripping Springs, TX 78620
Jenn Salladay Christie's Int'l Real Estate
$749,000
Ranch - 5 Pump Station Rd, Wimberley, TX 78676
Ranch - 5 Pump Station Rd, Wimberley, TX 78676$975,000
1316 Ranchers Club Ln, Driftwood, TX 78619
Theresa Boisseau Keller Williams Realty
$3,200,000
3516 Mount Sharp Rd Unit 23, Wimberley, TX 78676
3516 Mount Sharp Rd Unit 23, Wimberley, TX 78676$999,000
620 Windy Hills Rd, Dripping Springs, TX 78620
Marianne Rodriguez Compass RE Texas, LLC
$629,000
504 Oak Grove Rd, San Marcos, TX 78666
Diana Esguerra Realty Texas LLC
$745,000
612 Canyon Rim Dr, Dripping Springs, TX 78620
Lauren Paine NestHaven Properties
$3,800,000
601 Southriver, Wimberley, TX 78676
John Church Waterloo Realty, LLC
$215,000
TBD Plainview Rd, Wimberley, TX 78676
TBD Plainview Rd, Wimberley, TX 78676$525,000
Lot 103 Tuscany Dr, Driftwood, TX 78619
Lot 103 Tuscany Dr, Driftwood, TX 78619$3,500,000
RANCH #6 Liberty Ranch Rd, Austin, TX 78737
RANCH #6 Liberty Ranch Rd, Austin, TX 78737$1,410,000
TBD Hugo Rd, San Marcos, TX 78666