$510,000 Sold Oct 28, 2025
301 River Oaks Dr, Heath, OH 43056
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,253 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $226/SF
- 123 Days On Market
Current Estimated Value $401,800
Last Listing Agent Elizabeth Miron RE/MAX 360
301 River Oaks Dr, Heath, OH 43056