$598,889
- Land
- 18.69 Acres
- $32,043 per Acre
26677 California Ave, Winchester, CA 92596
26677 California Ave, Winchester, CA 92596$598,889
26677 California Ave, Winchester, CA 92596
26677 California Ave, Winchester, CA 92596$730,000
1271 W Esplanade Ave, Hemet, CA 92543
Kevin Quan IRN Realty
$79,950
0 Minto Way Unit SW25167708, Hemet, CA 92543
0 Minto Way Unit SW25167708, Hemet, CA 92543$565,000
42865 Avenida Tigre, Hemet, CA 92544
Tyler Saldana Century 21 Masters
$455,000
4822 E Lincoln Ave, Hemet, CA 92544
Jasmine Sayeed Melati Group, Inc.
$74,900
601 N Kirby St Unit 178, Hemet, CA 92545
Holly Delbuono Colonial Country Club
$59,000
575 S Lyon Ave Unit 159, Hemet, CA 92543
KARLA MORALES V Executive Realty
$174,900
1300 W Menlo Ave Unit 176, Hemet, CA 92543
Rosa Gutierrez HomeQuest
$498,500
44113 Gallipoli Place, Hemet, CA 92544
Jeannette Zagara COAST TO COAST R.E. & INVEST.
$74,900
1295 S Cawston Avenue #351, Hemet, CA 92545
1295 S Cawston Avenue #351, Hemet, CA 92545$57,000
601 227 N Kirby Unit 227, Hemet, CA 92545
Jeanette Valencia eXp Realty of Southern California Inc
$420,000
2095 Silver Oak Way, Hemet, CA 92545
Michelle Bassett Bassett & Associates, REALTORS
$289,900
1337 W Latham Ave, Hemet, CA 92543
Fernando Cornejo Dulce Hogar Realty
$1,050,000
41531 Acacia Ave, Hemet, CA 92544
Joey Rahhal- The Cox Team Allison James Estates & Homes
$199,000
841 S Lyon Ave, Hemet, CA 92545
Gloria Labra Century 21 Allstars
$215,000
2455 W Acacia Ave, Hemet, CA 92545
Winifred Wilcox Winifred L. Wilcox
$725,000
3422 Marvel St, Hemet, CA 92543