Hempstead County AR Land & Home Lots for Sale
-
-
$520,742
- Land
- 237.24 Acres
- $2,195 per Acre
00 Cr 19, Washington, AR 71801
00 Cr 19, Washington, AR 71801 -
$1,078,000
- Land
- 196 Acres
- $5,500 per Acre
0 Hempstead 1310 Rd, Ozan, AR 71855
0 Hempstead 1310 Rd, Ozan, AR 71855 -
$219,000
- Land
- 73 Acres
- $3,000 per Acre
0 Hempstead 16 Rd, Hope, AR 71801
0 Hempstead 16 Rd, Hope, AR 71801 -
-
$180,900
- Land
- 54 Acres
- $3,350 per Acre
0 Hempstead 11 Rd, Hope, AR 71801
0 Hempstead 11 Rd, Hope, AR 71801 -
$799,900
- Land
- 150 Acres
- $5,333 per Acre
6714 Hempstead 3, Hope, AR 71801
6714 Hempstead 3, Hope, AR 71801 -
$825,000
- Land
- 127 Acres
- $6,496 per Acre
6493 Hwy 278 W, Ozan, AR 71855
6493 Hwy 278 W, Ozan, AR 71855 -
$564,400
- Land
- 166 Acres
- $3,400 per Acre
0 Hempstead 11 Rd, Hope, AR 71801
0 Hempstead 11 Rd, Hope, AR 71801 -
-
$80,000
- Land
- 25 Acres
- $3,200 per Acre
0 Hempstead 16 Rd, Hope, AR 71801
0 Hempstead 16 Rd, Hope, AR 71801 -
-
$240,000
- Land
- 80 Acres
- $3,000 per Acre
855 Hempstead 56, Hope, AR 71801
855 Hempstead 56, Hope, AR 71801 -
$178,599
- Land
- 97 Acres
- $1,841 per Acre
0 Hempstead 349 Unit 23200200, Nashville, AR 71852
0 Hempstead 349 Unit 23200200, Nashville, AR 71852 -
$460,000
- Land
- 131 Acres
- $3,511 per Acre
0 Hempstead 26 Rd, Washington, AR 71862
0 Hempstead 26 Rd, Washington, AR 71862 -
$2,500,000
- Land
- 20 Acres
- $125,000 per Acre
2509 Hempstead 23, McCaskill, AR 71847
2509 Hempstead 23, McCaskill, AR 71847 -
-
$153,600
- Land
- 48 Acres
- $3,200 per Acre
0 Hempstead 16 Rd, Hope, AR 71801
0 Hempstead 16 Rd, Hope, AR 71801 -
$312,338
- Land
- 76.18 Acres
- $4,100 per Acre
00 Hempstead 341, Ozan, AR 71855
00 Hempstead 341, Ozan, AR 71855 -
$1,885,000
- Land
- 480 Acres
- $3,927 per Acre
Hempstead 272, McCaskill, AR 71847
Hempstead 272, McCaskill, AR 71847 -
-
$120,000
- Land
- 48 Acres
- $2,500 per Acre
0 I-30 & Highway 67, Hope, AR 71801
0 I-30 & Highway 67, Hope, AR 71801 -
$25,000
- Land
- 14,374 Sq Ft
- $75,758 per Acre
1000 N Hervey (@Senter) St, Hope, AR 71801
1000 N Hervey (@Senter) St, Hope, AR 71801 -
$199,900
- Land
- 89.28 Acres
- $2,239 per Acre
0 Hempstead 2, Hope, AR 71801
0 Hempstead 2, Hope, AR 71801 -
$150,000
- Land
- 60 Acres
- $2,500 per Acre
TBD Hempstead 14 Rd, Washington, AR 71862
TBD Hempstead 14 Rd, Washington, AR 71862 -
$7,500
- Land
- 12,998 Sq Ft
- $25,134 per Acre
0 Arkansas 355, Hope, AR 71801
0 Arkansas 355, Hope, AR 71801 -
$825,000
- Land
- 127.05 Acres
- $6,494 per Acre
6493 W 278 Hwy, Ozan, AR 71855
6493 W 278 Hwy, Ozan, AR 71855 -
$1,885,000
- Land
- 480 Acres
- $3,927 per Acre
TBD Hempstead 272, McCaskill, AR 71847
TBD Hempstead 272, McCaskill, AR 71847 -
-
$3,000
- Land
- 6,969 Sq Ft
- $18,750 per Acre
1013 W 5th St, Hope, AR 71801
1013 W 5th St, Hope, AR 71801 -
$150,000
- Land
- 21.56 Acres
- $6,957 per Acre
821 & 823 Robinson Rd, Hope, AR 71801
821 & 823 Robinson Rd, Hope, AR 71801 -
$76,800
- Land
- 24 Acres
- $3,200 per Acre
0 US Highway 278, Ozan, AR 71855
0 US Highway 278, Ozan, AR 71855 -
$7,500
- Land
- 6,534 Sq Ft
- $50,000 per Acre
1010 S Walker St, Hope, AR 71801
1010 S Walker St, Hope, AR 71801 -
$3,250
- Land
- 12,201 Sq Ft
- $11,603 per Acre
1205 N Walker St, Hope, AR 71801
1205 N Walker St, Hope, AR 71801 -
$420,000
- Land
- 76.39 Acres
- $5,498 per Acre
0 Hempstead 314 Rd, Ozan, AR 71855
0 Hempstead 314 Rd, Ozan, AR 71855 -
-
$25,000
- Land
- 5.17 Acres
- $4,836 per Acre
0 Harris St Unit 25040505, Hope, AR 71801
0 Harris St Unit 25040505, Hope, AR 71801 -
$45,000
- Land
- 1.37 Acres
- $32,847 per Acre
0 Hwy 27 Rd N Unit 24029417, Nashville, AR 71852
0 Hwy 27 Rd N Unit 24029417, Nashville, AR 71852 -
$8,500
- Land
- 5,227 Sq Ft
- $70,833 per Acre
Lot 1 Hempstead 197 Rd, Other Ar, AR 71859
Lot 1 Hempstead 197 Rd, Other Ar, AR 71859 -
$112,900
- Land
- 38 Acres
- $2,971 per Acre
0 Ozan A Unit 24032571, Ozan, AR 71855
0 Ozan A Unit 24032571, Ozan, AR 71855
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2