$239,000
- Land
- 3.13 Acres
- $76,358 per Acre
6936 Lakeshore Way, Log Cabin, TX 75148
6936 Lakeshore Way, Log Cabin, TX 75148$239,000
6936 Lakeshore Way, Log Cabin, TX 75148
6936 Lakeshore Way, Log Cabin, TX 75148$918,979
Tract 8 County Road 4221, Frankston, TX 75763
Tract 8 County Road 4221, Frankston, TX 75763$220,999
3226 Shadow Pine Dr, Larue, TX 75770
3226 Shadow Pine Dr, Larue, TX 75770$75,000
TBD Private Road 8903, Athens, TX 75752
TBD Private Road 8903, Athens, TX 75752$65,000
0 Bridle View Ct, Athens, TX 75752
0 Bridle View Ct, Athens, TX 75752$4,500,000
21395 Jamison Rd, Chandler, TX 75758
Jerry Moomaw Lake Homes Realty, LLC
$750,000
TBD Lot 1 & 2 Groves Dr, Tool, TX 75143
TBD Lot 1 & 2 Groves Dr, Tool, TX 75143$450,000
1.7 Acres E Main St, Gun Barrel City, TX 75156
1.7 Acres E Main St, Gun Barrel City, TX 75156$484,999
106 Snyder Ranch Rd, Trinidad, TX 75163
Lanae Humbles Twenty-Two Realty
$60,000
TBD Cr 1405 Lot 13, Athens, TX 75751
TBD Cr 1405 Lot 13, Athens, TX 75751$247,000
TBD County Road 1200, Athens, TX 75751
TBD County Road 1200, Athens, TX 75751$669,000
Lot 2 Windward Ct, Athens, TX 75752
Lot 2 Windward Ct, Athens, TX 75752$369,000
TBD Cr 3606, Brownsboro, TX 75756
TBD Cr 3606, Brownsboro, TX 75756$385,000
3150 Shadow Pine Dr, Larue, TX 75770
3150 Shadow Pine Dr, Larue, TX 75770$39,500
Lot 255 Overlook Point, Athens, TX 75752
Lot 255 Overlook Point, Athens, TX 75752$225,000
8301 Trophy Pointe, Larue, TX 75770
8301 Trophy Pointe, Larue, TX 75770$2,495,000
24901 County Road 4117, Frankston, TX 75763