$175,000
- Land
- 3.21 Acres
- $54,517 per Acre
000 E Will White Rd, Tool, TX 75143
000 E Will White Rd, Tool, TX 75143$175,000
000 E Will White Rd, Tool, TX 75143
000 E Will White Rd, Tool, TX 75143$51,000
17543 County Road 2507, Payne Springs, TX 75124
17543 County Road 2507, Payne Springs, TX 75124$375,000
00 Texas 274 Unit B, Seven Points, TX 75143
00 Texas 274 Unit B, Seven Points, TX 75143$375,000
00 Texas 274, Seven Points, TX 75143
00 Texas 274, Seven Points, TX 75143$2,500,000
2511 Wildwood Way, Tool, TX 75143
2511 Wildwood Way, Tool, TX 75143$929,280
TBD Fm 3054, Malakoff, TX 75148
TBD Fm 3054, Malakoff, TX 75148$299,900
6775 Ann Dr, Murchison, TX 75778
Jennifer Burgess Mayben Realty, LLC
$690,000
00 Texas 274, Seven Points, TX 75143
00 Texas 274, Seven Points, TX 75143$286,948
0000 Farm To Market 607 N, Murchison, TX 75778
0000 Farm To Market 607 N, Murchison, TX 75778$798,000
11222 County Road 1201, Malakoff, TX 75148
STACEY NORMAN KW-Cedar Creek Lake Properties
$6,000,000
0 Texas 334, Enchanted Oak, TX 75156
0 Texas 334, Enchanted Oak, TX 75156$675,000
12523 County Road 2138, Kemp, TX 75143
Sophia Fluty Real Broker, LLC
$399,000
9603 County Road 2404, Tool, TX 75143
Debbie French Ebby Halliday Realtors
$1,050,000
4377 Fm 753, Athens, TX 75751
Brad Rummel Keller Williams Realty Athens
$1,999,999
300 County Road 2100 Rd, Seven Points, TX 75143
Courtney Dickens Johnson TX Lake & Land Real Estate
$74,500
Lot 272 High Point Ct, Athens, TX 75752
Lot 272 High Point Ct, Athens, TX 75752$249,000
TBD Lot 1 N Seven Points Blvd, Seven Points, TX 75143