$129,000
- Land
- 18.77 Acres
- $6,873 per Acre
TBD 18 77 Acres Fm 279, Chandler, TX 75758
TBD 18 77 Acres Fm 279, Chandler, TX 75758$129,000
TBD 18 77 Acres Fm 279, Chandler, TX 75758
TBD 18 77 Acres Fm 279, Chandler, TX 75758$59,900
6390 Early Morning Dr, Athens, TX 75752
Sue Brannan Anding Real Estate
$999,000
12703 Fm 59, Athens, TX 75751
Courtney Robertson RE/MAX Benchmark
$35,500
TBD/ LOT 446-451 Cedar Dr, Eustace, TX 75124
TBD/ LOT 446-451 Cedar Dr, Eustace, TX 75124$159,000
9391 Cr 2514, Eustace, TX 75124
Valerie Bahm Keller Williams Realty - Cedar Creek Lake Properties
$449,000
14070 County Road 3520, Brownsboro, TX 75756
Tim Canterbury Great Western Realty
$299,900
214 Heritage Pkwy, Gun Barrel City, TX 75156
214 Heritage Pkwy, Gun Barrel City, TX 75156$230,000
Tract B Cr 2913, Eustace, TX 75124
Tract B Cr 2913, Eustace, TX 75124$479,000
04 S St Hwy 198, Mabank, TX 75147
04 S St Hwy 198, Mabank, TX 75147$398,000
4446 Fm 607 S, Larue, TX 75770
Claudia Vinson Avery Realty Group
$246,861
TBD County Road 1200, Athens, TX 75751
TBD County Road 1200, Athens, TX 75751$1,365,000
12075 E Hwy 31, Brownsboro, TX 75756
Krista Wiley Jane Byrd Properties International LLC
$339,000
9474 Fm 804, Larue, TX 75770
Nick Grant Steve Grant Realty, LLC
$15,995,000
13660 Blue Sky Dr, Malakoff, TX 75148
McKamy Looney Compass RE Texas, LLC.
$398,500
5356 County Road 3615, Muchison, TX 75778
5356 County Road 3615, Muchison, TX 75778$90,000
0 County Road 4710 Unit 48498553, Larue, TX 75770
0 County Road 4710 Unit 48498553, Larue, TX 75770$875,000