$1,799,000
- Land
- 20.11 Acres
- $89,458 per Acre
389 Atlas Pvt Ln, Hendersonville, TN 37075
389 Atlas Pvt Ln, Hendersonville, TN 37075$1,799,000
389 Atlas Pvt Ln, Hendersonville, TN 37075
389 Atlas Pvt Ln, Hendersonville, TN 37075$618,900
205 Settlers Way, Hendersonville, TN 37075
Jerel Myles Southeastern Select Properties, Inc.
$629,900
120 Rice Rd, Hendersonville, TN 37075
Corey Fager Keller Williams Realty Nashville/Franklin
$797,500
1610 Stop 30 Rd, Hendersonville, TN 37075
Gayle Halvorson Benchmark Realty, LLC
$639,900
3119 Tyree Springs Rd, Hendersonville, TN 37075
3119 Tyree Springs Rd, Hendersonville, TN 37075$600,000
712 New Shackle Island Rd, Hendersonville, TN 37075
712 New Shackle Island Rd, Hendersonville, TN 37075$1,880,000
107 Gaston St, Gallatin, TN 37066
Gary Ashton The Ashton Real Estate Group of RE/MAX Advantage
$640,000
805 Weeping Willow Rd, Hendersonville, TN 37075
Amy McCarthy Keller Williams Realty
$950,000
2146 Gorden Crossing, Gallatin, TN 37066
Angela Busch Coldwell Banker Southern Realty
$329,900
404 Perch St, Hendersonville, TN 37075
Serena Weiny
Benchmark Realty, LLC
(615) 667-8173
$539,900
288 Indian Lake Rd, Hendersonville, TN 37075
Tammy Porter Onward Real Estate
$489,900
109 Ridgeview Trace, Hendersonville, TN 37075
Laura Matush Feels Like Home Realty LLC
$899,900
2140 Gorden Crossing, Gallatin, TN 37066
Michelle Patterson
simpliHOM
(615) 632-2493
$295,000
200 Sanders Ferry Rd Unit 2301, Hendersonville, TN 37075
Lloyd Andrews Gene Carman R. E. & Auction
$225,000
118 Mallard Dr, Hendersonville, TN 37075