$335,000
512 Limerick Cir Unit 104, Lutherville Timonium, MD 21093
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,310 Sq Ft
- Built 1997
Last Sold Summary
- $256/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $342,083
Last Listing Agent Jim Stephens EXP Realty, LLC
512 Limerick Cir Unit 104, Lutherville Timonium, MD 21093