$120,000
- Land
- 12.97 Acres
- $9,252 per Acre
Tbd Center Hill Hwy, Hertford, NC 27944
Tbd Center Hill Hwy, Hertford, NC 27944$120,000
Tbd Center Hill Hwy, Hertford, NC 27944
Tbd Center Hill Hwy, Hertford, NC 27944$130,000
33 Pilot Ct Unit 33, Hertford, NC 27944
33 Pilot Ct Unit 33, Hertford, NC 27944$129,000
712 W Grubb St, Hertford, NC 27944
Amanda Fulford
eXp Realty
(252) 598-8107
$105,000
58 Anchor Ct Unit 58, Hertford, NC 27944
58 Anchor Ct Unit 58, Hertford, NC 27944$200,000 Open Thu 4PM - 6PM
3247 New Hope Rd, Hertford, NC 27944
Amber Lee
Opening Doors Realty
(252) 832-8644
$153,000
37 Pilot Ct Unit 37, Hertford, NC 27944
37 Pilot Ct Unit 37, Hertford, NC 27944$110,000
10 Ballahack Rd, Hertford, NC 27944
10 Ballahack Rd, Hertford, NC 27944$150,000
231 Deep Creek Rd, Hertford, NC 27944
Jonathan Moore
Water Street Real Estate Group
(252) 359-3124
$190,000
175 Union Hall Rd, Hertford, NC 27944
Heidi Hanreck Iron Valley Real Estate Elizabeth City
$140,000
1 Boat Ramp Rd, Hertford, NC 27944
1 Boat Ramp Rd, Hertford, NC 27944$110,000
6 Camp Perry Rd, Hertford, NC 27944
6 Camp Perry Rd, Hertford, NC 27944$120,000
3 Camp Perry Rd, Hertford, NC 27944
3 Camp Perry Rd, Hertford, NC 27944$180,000
1097 Beech Springs Rd Unit 1, Hertford, NC 27944
Jennifer Berry Taylor Mueller Realty, Inc.
$130,000
Lot 10 Bethel Creek Ln, Hertford, NC 27944
Lot 10 Bethel Creek Ln, Hertford, NC 27944$128,500
118 Dockery Dr, Hertford, NC 27944
118 Dockery Dr, Hertford, NC 27944$125,000
226 King St, Hertford, NC 27944
Abel Sutton KRL Investors, LLC