$165,000 Sold Dec 30, 2025
1750 W 56th St Unit 231, Hialeah, FL 33012
- 1 Bed
- 1 Bath
- 777 Sq Ft
- Built 1976
Last Sold Summary
- 18% Below List Price
- $212/SF
- 158 Days On Market
Current Estimated Value $170,872
Last Listing Agent Cecilia Gambetta Robert Slack LLC
1750 W 56th St Unit 231, Hialeah, FL 33012