$80,900 Sold Dec 23, 2025
1501 17th Ave E, Hibbing, MN 55746
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,016 Sq Ft
- Built 1948
Last Sold Summary
- $80/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $80,871
Last Listing Agent Tim Renskers Village Realty
1501 17th Ave E, Hibbing, MN 55746