$209,000 Sold May 19, 2025
336 Highland Dr, Hibbing, MN 55746
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,896 Sq Ft
- Built 1968
Last Sold Summary
- $110/SF
- 64 Days On Market
Current Estimated Value $214,963
Last Listing Agent Stuart Johansen Northland Realty
336 Highland Dr, Hibbing, MN 55746