High Desert, CA Homes for Sale
-
-
$895,500
Open Sat 10AM - 3PM- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,616 Sq Ft
7624 E Avenue U, Littlerock, CA 93543
7624 E Avenue U, Littlerock, CA 93543Mario Menjivar ROA California Inc.
-
$25,000
- Land
- 10.3 Acres
- $2,427 per Acre
Ave D-8 117th W, Lancaster, CA 93535
Ave D-8 117th W, Lancaster, CA 93535 -
$423,000
$8K PRICE INCREASE- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,053 Sq Ft
45728 Balmoral Ct, Lancaster, CA 93534
45728 Balmoral Ct, Lancaster, CA 93534Rhiannon Collado Berkshire Hathaway HomeServices Troth, REALTORS
-
$399,999
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,053 Sq Ft
38321 Rosemarie St, Palmdale, CA 93550
38321 Rosemarie St, Palmdale, CA 93550Evelyn Aldape Cortez Equity Union
-
$49,999
- Land
- 10.09 Acres
- $4,953 per Acre
0 W Avenue A-12 Unit 24-423019, Lancaster, CA 93536
0 W Avenue A-12 Unit 24-423019, Lancaster, CA 93536 -
$17,000
- Land
- 10 Acres
- $1,700 per Acre
0 Near Avenue I8 &255th St E Unit SR23017704, Lancaster, CA 93535
0 Near Avenue I8 &255th St E Unit SR23017704, Lancaster, CA 93535 -
$8,500
- Land
- 2.55 Acres
- $3,333 per Acre
0 Avenue B-12 & 26th St W St, Lancaster, CA 93536
0 Avenue B-12 & 26th St W St, Lancaster, CA 93536 -
$12,500
- Land
- 2.5 Acres
- $5,000 per Acre
0 Hamilton Rd, Mojave, CA 93560
0 Hamilton Rd, Mojave, CA 93560 -
$148,800
- Land
- 20.02 Acres
- $7,433 per Acre
11000 E Ave G8 & 110th St E, Lancaster, CA 93535
11000 E Ave G8 & 110th St E, Lancaster, CA 93535 -
$49,900
- Land
- 1.06 Acres
- $47,075 per Acre
0 St W Unit 26003172, Lancaster, CA 93536
0 St W Unit 26003172, Lancaster, CA 93536 -
$55,000
$6K PRICE DROP- Land
- 2.5 Acres
- $22,000 per Acre
137 E Avenue N6, Palmdale, CA 93591
137 E Avenue N6, Palmdale, CA 93591 -
$463,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,536 Sq Ft
7812 Pearblossom Hwy, Littlerock, CA 93543
7812 Pearblossom Hwy, Littlerock, CA 93543Richard Reyes The R.R. Network
-
$114,853
- Land
- 3.38 Acres
- $33,980 per Acre
0 Vic Avenue F4 75 Stw Unit 23006861, Lancaster, CA 93536
0 Vic Avenue F4 75 Stw Unit 23006861, Lancaster, CA 93536 -
$600,000
Pre-Foreclosure- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,548 Sq Ft
44335 57th St W, Lancaster, CA 93536
44335 57th St W, Lancaster, CA 93536Maria Mena
-
$164,999
$5K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,568 Sq Ft
2113 Windflower Dr Unit 107, Rosamond, CA 93560
2113 Windflower Dr Unit 107, Rosamond, CA 93560Linda Gonzalez Real Estate Professionals of A.V.
-
$40,000
- Land
- 5.07 Acres
- $7,889 per Acre
80 E Avenue I, Lancaster, CA 93535
80 E Avenue I, Lancaster, CA 93535 -
$13,000
- Land
- 2.71 Acres
- $4,797 per Acre
0 37th Street East & Avenue G10, Lancaster, CA 93535
0 37th Street East & Avenue G10, Lancaster, CA 93535 -
$11,900
- Land
- 2.59 Acres
- $4,595 per Acre
0 Nearby E Ave F4 110th St E Unit 26001388, Lancaster, CA 93535
0 Nearby E Ave F4 110th St E Unit 26001388, Lancaster, CA 93535 -
$90,000
- Land
- 8.99 Acres
- $10,011 per Acre
0 80th St W & Gaskell Rd Unit 25005017, Rosamond, CA 93560
0 80th St W & Gaskell Rd Unit 25005017, Rosamond, CA 93560 -
$49,900
- Land
- 5.06 Acres
- $9,862 per Acre
1 Sierra Hwy, Mojave, CA 93501
1 Sierra Hwy, Mojave, CA 93501 -
$34,500
$25K PRICE DROP- Land
- 4.89 Acres
- $7,055 per Acre
0 Rosamond Blvd Unit SR25215952, Rosamond, CA 93560
0 Rosamond Blvd Unit SR25215952, Rosamond, CA 93560 -
$30,000
$15K PRICE DROP- Land
- 2.57 Acres
- $11,679 per Acre
0 Vac Vic Avenue F12 95 Ste Unit IG24210976, Lancaster, CA 93535
0 Vac Vic Avenue F12 95 Ste Unit IG24210976, Lancaster, CA 93535 -
$449,000
$50K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,100 Sq Ft
43428 6th St E, Lancaster, CA 93535
43428 6th St E, Lancaster, CA 93535Olga Barrett Berkshire Hathaway HomeServices Troth, REALTORS
-
-
$35,000
- Land
- 2.47 Acres
- $14,164 per Acre
0 Avenue A-4, Lancaster, CA 93536
0 Avenue A-4, Lancaster, CA 93536 -
$400,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,055 Sq Ft
45039 Rachel Ave, Lancaster, CA 93535
45039 Rachel Ave, Lancaster, CA 93535Jeffrey D Miles Transcend Real Estate Services
-
$30,000
- Land
- 40.26 Acres
- $745 per Acre
0 Vic Johnson Dr Leadhill Unit 26004006, Leona Valley, CA 93551
0 Vic Johnson Dr Leadhill Unit 26004006, Leona Valley, CA 93551 -
$20,000
- Land
- 2.52 Acres
- $7,928 per Acre
0 Avenue H Ave #H8 102 Ave Unit SR26074978, Lancaster, CA 93535
0 Avenue H Ave #H8 102 Ave Unit SR26074978, Lancaster, CA 93535 -
$398,000
- Land
- 19.58 Acres
- $20,327 per Acre
0 110th St E Unit 202602496, Palmdale, CA 93591
0 110th St E Unit 202602496, Palmdale, CA 93591 -
$34,900
$20K PRICE DROP- Land
- 2.49 Acres
- $14,016 per Acre
0 Ave E2 65th St W Unit 24002847, Lancaster, CA 93536
0 Ave E2 65th St W Unit 24002847, Lancaster, CA 93536 -
$50,000
- Land
- 2.57 Acres
- $19,455 per Acre
0 E 80th St Unit 26000876, Palmdale, CA 93552
0 E 80th St Unit 26000876, Palmdale, CA 93552 -
$799,990
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 2,760 Sq Ft
44441 Sierra Hwy, Lancaster, CA 93534
44441 Sierra Hwy, Lancaster, CA 93534Hector Garcia Home Ace Realty
-
$65,000
- Land
- 2.51 Acres
- $25,878 per Acre
0 W Avenue K-2, Lancaster, CA 93536
0 W Avenue K-2, Lancaster, CA 93536 -
$17,500
$3K PRICE DROP- Land
- 5.06 Acres
- $3,458 per Acre
56th Street West & Avenue A10, Lancaster, CA 93536
56th Street West & Avenue A10, Lancaster, CA 93536 -
$995,000
- Land
- 1.99 Acres
- $500,000 per Acre
0 12th Place E, Palmdale, CA 93550
0 12th Place E, Palmdale, CA 93550 -
$355,000
$30K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,937 Sq Ft
42805 15th St W, Lancaster, CA 93534
42805 15th St W, Lancaster, CA 93534Moises Salais Dream Big Realty
-
$1,500,000
- 5 Beds
- 3 Baths
- 5,638 Sq Ft
2554 W Avenue j14, Lancaster, CA 93536
2554 W Avenue j14, Lancaster, CA 93536Riham Aboelsad Colonial Real Estate
-
$224,900
$5K PRICE DROP- Land
- 38,332 Sq Ft
- $255,568 per Acre
0 Camino Vista, Lancaster, CA 93536
0 Camino Vista, Lancaster, CA 93536 -
$44,900
- Land
- 2.16 Acres
- $20,774 per Acre
0 110th St W Unit SR25120470, Antelope Acres, CA 93536
0 110th St W Unit SR25120470, Antelope Acres, CA 93536
Showing Results 561 - 600, Page 15 of 18