$280,000
- Land
- 1.19 Acres
- $235,294 per Acre
3005 Jack Creek Dr, Lake Placid, FL 33852
3005 Jack Creek Dr, Lake Placid, FL 33852$280,000
3005 Jack Creek Dr, Lake Placid, FL 33852
3005 Jack Creek Dr, Lake Placid, FL 33852$220,000
127 Lime Rd NW, Lake Placid, FL 33852
Sara Pipal The Pipal Group
$261,990
476 Oak Canopy Cir, Avon Park, FL 33825
$289,000
216 Robinhood Terrace, Sebring, FL 33876
Chrissy Cecil LPT Realty LLC
$300,000
1530 Lagrange Ave, Sebring, FL 33870
Crystle Berry RE/MAX REALTY PLUS
$239,900
694 Concert Dr, Lake Placid, FL 33852
Eric Rhoades RE/MAX REALTY PLUS
$249,000
213 Wildcat St NW, Lake Placid, FL 33852
Sigal Benjo Lokation
$259,900
3102 Grouper Dr, Sebring, FL 33870
Josh Rodriguez Home Town Realty Pros
$249,900
1427 Crossview St, Lake Placid, FL 33852
Kristen Comstock LPT Realty LLC
$209,900
3706 Sarria Ave, Sebring, FL 33872
Nancy Newman May PA ADVANTAGE REALTY #1
$295,900
5623 Angelo Cir, Sebring, FL 33872
Rhonda McCullough ADVANCED ALL SERVICE/ SEBRING
$269,000
2961 Lake June Blvd, Lake Placid, FL 33852
Christopher Duncan The Pipal Group
$285,000
1392 Stone Ridge Cir, Sebring, FL 33870
Johanna Gutierrez BHHS Florida Properties Group
$289,000
4425 Alcantarra Ave, Sebring, FL 33872
Drew Bishop Keller Williams Realty Fort Myers and the Islands
$210,000
312 Milakee Ave, Sebring, FL 33870
Reginald Johnson BEACHFRONT REALTY INC
$280,000
790 Lake Lotela Dr, Avon Park, FL 33825
790 Lake Lotela Dr, Avon Park, FL 33825$205,000
1717 State Road 17 N, Sebring, FL 33870
Louis Vincent PROPERTY WAREHOUSES OF AMERICA