$1,925,000 Sold Apr 08, 2026
315 N Elm St, Hinsdale, IL 60521
- 4 Beds
- 5.5 Baths
- 5,926 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- 8% Below List Price
- $325/SF
- 16 Days On Market
Current Estimated Value $2,060,182
Last Listing Agent Kris Berger Compass
315 N Elm St, Hinsdale, IL 60521