$774,821 Sold Oct 21, 2025
2231 Daisy Dr, Hollister, CA 95023
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,538 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $305/SF
- 16 Days On Market
Last Listing Agent Theresa Mejia KB Home Sales -Northern California Inc
2231 Daisy Dr, Hollister, CA 95023