$135,000 Last List Price Sold Apr 10, 2026
910 Savannah St, Mound City, MO 64470
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,164 Sq Ft
- Built 1914
Last Sold Summary
- $62/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $168,160
Last Listing Agent Priscilla Ashford Keller Williams KC North
910 Savannah St, Mound City, MO 64470