$360,000
3579 Williamsville Rd, Houston, DE 19954
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,328 Sq Ft
- Built 1933
Last Sold Summary
- $155/SF
- 20 Days On Market
Current Estimated Value $372,272
Last Listing Agent Ann Abbott Keller Williams Realty
3579 Williamsville Rd, Houston, DE 19954