$430,000 Last List Price
16419 Canyon Chase Dr, Houston, TX 77095
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,909 Sq Ft
- Built 2000
Last Sold Summary
- $148/SF
- 14 Days On Market
Current Estimated Value $402,872
Last Listing Agent Kathy Rue RE/MAX Universal
16419 Canyon Chase Dr, Houston, TX 77095