$395,990 Sold Jun 06, 2025
312 Hammock Bay Way Unit Lot 28, Hubert, NC 28539
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,644 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $150/SF
- 0 Days On Market
Last Listing Agent Team D.R. Horton D.R. Horton, Inc
312 Hammock Bay Way Unit Lot 28, Hubert, NC 28539