$225,000
- Land
- 2.61 Acres
- $86,108 per Acre
TBD - Lots 2 & 3 Colovista Dr, Bastrop, TX 78602
TBD - Lots 2 & 3 Colovista Dr, Bastrop, TX 78602$225,000
TBD - Lots 2 & 3 Colovista Dr, Bastrop, TX 78602
TBD - Lots 2 & 3 Colovista Dr, Bastrop, TX 78602$699,000
154 Three Oaks Ln, Bastrop, TX 78602
Jacqueline Ogier Bramlett Partners
$325,000
128 Arrowhead Ct Unit A, Bastrop, TX 78602
Sheila Cates Rainey Real Estate
$1,853,000
2603 Pecan St, Bastrop, TX 78602
2603 Pecan St, Bastrop, TX 78602$1,149,900
123 El Camino River Rd, Bastrop, TX 78602
Christine Baker Keller Williams Realty
$850,000
291 Reids Bend, Bastrop, TX 78602
291 Reids Bend, Bastrop, TX 78602$315,000
762 Texas 304 Unit A, Bastrop, TX 78602
762 Texas 304 Unit A, Bastrop, TX 78602$25,500,000
1218 Lovers Ln, Bastrop, TX 78602
Dorothy K. Orr Keller Williams Realty
$150,000
102 & 104 Crown Point Cir, Bastrop, TX 78602
102 & 104 Crown Point Cir, Bastrop, TX 78602$255,000
2204 Water St, Bastrop, TX 78602
2204 Water St, Bastrop, TX 78602$1,295,000
169 Tall Forest Dr, Bastrop, TX 78602
Kelvin Glover Compass RE Texas, LLC
$375,000
00 B J Mayes Rd, Bastrop, TX 78602
00 B J Mayes Rd, Bastrop, TX 78602$371,500
144 Rocky Ln, Bastrop, TX 78602
April Ibarguen LPT Realty, LLC
$100,000
TBD - Lot 4 Colovista Dr, Bastrop, TX 78602
TBD - Lot 4 Colovista Dr, Bastrop, TX 78602$175,000
106 & 107 Osprey Cir, Bastrop, TX 78602
106 & 107 Osprey Cir, Bastrop, TX 78602$125,000
107 & 113 Mccarthy Dr, Bastrop, TX 78602
107 & 113 Mccarthy Dr, Bastrop, TX 78602$2,200,000
186 Fm 969, Bastrop, TX 78602