$205,000
- Land
- 1.49 Acres
- $137,584 per Acre
0 Natures Trail Unit 23, Huntingdon, TN 38344
0 Natures Trail Unit 23, Huntingdon, TN 38344$205,000
0 Natures Trail Unit 23, Huntingdon, TN 38344
0 Natures Trail Unit 23, Huntingdon, TN 38344$205,000
Lot 23 Natures Trail, Huntingdon, TN 38344
Lot 23 Natures Trail, Huntingdon, TN 38344$335,000
108 Oak Dr, Huntingdon, TN 38344
Adam Crews Hickman Realty Group-Milan, TN
$359,000
0 Kyle Rd Unit 20.04, Huntingdon, TN 38344
0 Kyle Rd Unit 20.04, Huntingdon, TN 38344$359,000
000 Kyle Rd, Huntingdon, TN 38344
000 Kyle Rd, Huntingdon, TN 38344$152,500
0 Leach Rd, Huntingdon, TN 38344
0 Leach Rd, Huntingdon, TN 38344$550,000
595 Mount Zion Church Rd, Huntingdon, TN 38344
Valarie McMackin Nicky Joe Stafford Real Estate
$11,900
255 War Eagle Dr, Cedar Grove, TN 38321
255 War Eagle Dr, Cedar Grove, TN 38321$230,000
409 Jamison Ct, Huntingdon, TN 38344
John Alsobrook Pritchard Realty
$259,900
124 5th Ave, Huntingdon, TN 38344
Bradley Arnold Southern LifeStyle Properties
$54,900
00 Shoreline Dr, Huntingdon, TN 38344
00 Shoreline Dr, Huntingdon, TN 38344$419,000
0 Ephesus Church Rd Unit 136714, Huntingdon, TN 38342
0 Ephesus Church Rd Unit 136714, Huntingdon, TN 38342$649,900
414 Knox St, Huntingdon, TN 38344
Marco Taaffe Premier Realty Group of West Tennessee LLC
$399,900
80 Water Tower Rd, Cedar Grove, TN 38321
Dylan Jones
Southern LifeStyle Properties
(731) 341-9870
$269,500
1410 Northwood Dr, Huntingdon, TN 38344
Frank McGinnis 731 Realty, LLC
$149,999
285 Jones St, Huntingdon, TN 38344
Steven Koleno Beycome Brokerage Realty, LLC
$275,000
119 5th Ave, Huntingdon, TN 38344
Michelle Pruett Premier Realty Group of West Tennessee LLC
$230,000
780 Hickory Flat Rd, Cedar Grove, TN 38321
Michelle Pruett Premier Realty Group of West Tennessee LLC
$359,000
2827 Chapel Hill Rd, Mc Kenzie, TN 38201
Jesse Bradley
Tennessee Valley Realty and In
(731) 207-7939
$45,000
219 Strike King Dr, Cedar Grove, TN 38321
219 Strike King Dr, Cedar Grove, TN 38321$180,000
18540 Main St W, Huntingdon, TN 38344
Marco Taaffe Premier Realty Group W TN, LLC
$135,000
341 Redden St, Huntingdon, TN 38344
Vicki Williams Taylor Real Estate & Auction
$235,000
Lot 21 Sportsman Cove, Huntingdon, TN 38344
Lot 21 Sportsman Cove, Huntingdon, TN 38344$50,000
000 Southern Shore Point, Huntingdon, TN 38344
000 Southern Shore Point, Huntingdon, TN 38344$89,000
16 Thundercraw Point, Cedar Grove, TN 38321
16 Thundercraw Point, Cedar Grove, TN 38321$50,000
920 Strike King Dr (Lot 164) Dr, Cedar Grove, TN 38321
920 Strike King Dr (Lot 164) Dr, Cedar Grove, TN 38321$48,900
00 Excalibur Trail (Lot 243) Trail, Cedar Grove, TN 38321
00 Excalibur Trail (Lot 243) Trail, Cedar Grove, TN 38321$29,900
2700 Independence Rd, Huntingdon, TN 38344
2700 Independence Rd, Huntingdon, TN 38344$35,000
233 Zara Spook Dr, Cedar Grove, TN 38321
233 Zara Spook Dr, Cedar Grove, TN 38321$499,900
365 Skyline Dr, Huntingdon, TN 38344
Tami Reid Hickman Realty Group Inc.-Jack
$389,900
70 Abby Ln, Huntingdon, TN 38344
Tami Reid Hickman Realty Group Inc.-Jack
$49,900
942 Excalibur Trail (Lot 101) Trail, Cedar Grove, TN 38321
942 Excalibur Trail (Lot 101) Trail, Cedar Grove, TN 38321$36,000
389 Excalibur Trail, Cedar Grove, TN 38321
389 Excalibur Trail, Cedar Grove, TN 38321$24,000
35 Torpedo Ct (Lot 119), Cedar Grove, TN 38321
35 Torpedo Ct (Lot 119), Cedar Grove, TN 38321$2,900,000
735 Beaver Canal Ln, Huntingdon, TN 38344
735 Beaver Canal Ln, Huntingdon, TN 38344$239,000
265 Hawkins Ln, Huntingdon, TN 38344
Thomas Taylor Taylor Real Estate & Auction
$285,000
540 Tara Ln, Huntingdon, TN 38344