$630,000 Last List Price
2543 Prospect Dr, Idaho Falls, ID 83401
- 8 Beds
- 4 Baths
- 3,120 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- $202/SF
- 45 Days On Market
Current Estimated Value $612,332
Last Listing Agent Annalee Keller eXp Realty LLC
2543 Prospect Dr, Idaho Falls, ID 83401