$375,000 Last List Price
104 12th St, Idaho Falls, ID 83404
- 4 Beds
- 5 Baths
- 3,669 Sq Ft
- Built 1910
Last Sold Summary
- $102/SF
- 78 Days On Market
Last Listing Agent Jacob Marcovitz Keller Williams Realty East Idaho
104 12th St, Idaho Falls, ID 83404$375,000 Last List Price
104 12th St, Idaho Falls, ID 83404
Last Sold Summary
104 12th St, Idaho Falls, ID 83404$120,000 Last List Price
6232 Fairchild Ln, Idaho Falls, ID 83401
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jennifer McCulloch eXp Realty LLC
6232 Fairchild Ln, Idaho Falls, ID 83401$325,000 Last List Price
291 W 17th St, Idaho Falls, ID 83402
Last Sold Summary
Current Estimated Value $344,999
Last Listing Agent Daren Long RE/MAX Prestige
291 W 17th St, Idaho Falls, ID 83402$825,000 Last List Price
2167 E Berggren Ln, Idaho Falls, ID 83401
Last Sold Summary
Current Estimated Value $800,274
Last Listing Agent Anthony Elizondo Real Broker LLC
2167 E Berggren Ln, Idaho Falls, ID 83401$225,000 Last List Price
347 S Skyline Dr, Idaho Falls, ID 83402
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sean Boswell Silvercreek Realty Group
347 S Skyline Dr, Idaho Falls, ID 83402$100,900 Last List Price
5825 N Enos Dr, Idaho Falls, ID 83401
Last Sold Summary
Current Estimated Value $103,432
Last Listing Agent Tina Miller Assist 2 Sell The Realty Team
5825 N Enos Dr, Idaho Falls, ID 83401$400,000 Last List Price
2820 Holly Place, Idaho Falls, ID 83402
Last Sold Summary
Current Estimated Value $392,577
Last Listing Agent Rob Jansen Jansen Team Real Estate
2820 Holly Place, Idaho Falls, ID 83402$180,000 Last List Price