$274,000 Last List Price
1801 E 16th St, Idaho Falls, ID 83404
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,680 Sq Ft
- Built 1977
Last Sold Summary
- $102/SF
- 181 Days On Market
Current Estimated Value $273,997
Last Listing Agent Katie Sheppard Silvercreek Realty Group
1801 E 16th St, Idaho Falls, ID 83404