$454,900 Last List Price
538 N Curlew Dr, Ammon, ID 83401
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 3,452 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $132/SF
- 11 Days On Market
Kartchner Homes Simplicity
538 N Curlew Dr, Ammon, ID 83401$454,900 Last List Price
538 N Curlew Dr, Ammon, ID 83401
Move in Ready Sold Summary
Kartchner Homes Simplicity
538 N Curlew Dr, Ammon, ID 83401$325,000 Last List Price
5160 E Hansen Ave, Iona, ID 83427
Last Sold Summary
Current Estimated Value $341,347
Last Listing Agent Michael Heslop Jupidoor LLC
5160 E Hansen Ave, Iona, ID 83427$155,000 Last List Price
1215 S Rimline Dr, Ammon, ID 83401
Last Sold Summary
Current Estimated Value $150,353
Last Listing Agent Chris Schmalz Keller Williams Realty East Idaho
1215 S Rimline Dr, Ammon, ID 83401$529,900 Last List Price
4677 N Jenkins St, Iona, ID 83427
Last Sold Summary
Current Estimated Value $513,452
Last Listing Agent Brian Thompson Silvercreek Realty Group
4677 N Jenkins St, Iona, ID 83427$279,000 Last List Price
1370 Utley Cir, Idaho Falls, ID 83401
Last Sold Summary
Current Estimated Value $276,049
Last Listing Agent Michael Oden Keller Williams Realty East Idaho
1370 Utley Cir, Idaho Falls, ID 83401$525,000 Last List Price
3890 John Adams Pkwy, Idaho Falls, ID 83401
Last Sold Summary
Current Estimated Value $537,389
Last Listing Agent Murdock Manwaring Company eXp Realty LLC
3890 John Adams Pkwy, Idaho Falls, ID 83401$549,000 Last List Price
2982 N 5th W, Idaho Falls, ID 83401
Last Sold Summary
Current Estimated Value $539,397
Last Listing Agent Anderson Hicks Group Keller Williams Realty East Idaho
2982 N 5th W, Idaho Falls, ID 83401$100,000 Last List Price