$749,999
- 2 Beds
- 1 Bath
- 775 Sq Ft
980 Georgia St, Imperial Beach, CA 91932
Jesse Salas
Harcourts One
(619) 927-6088
$749,999
980 Georgia St, Imperial Beach, CA 91932
Jesse Salas
Harcourts One
(619) 927-6088
$670,000
270 Dahlia Ave Unit 5, Imperial Beach, CA 91932
Deborah Vance
Spirit Realty, Inc.
(619) 345-6853
$988,000
1680 Seacoast Dr Unit B, Imperial Beach, CA 91932
Donna Seals
Weichert SoCal
(619) 830-2298
$900,000 Open Fri 12PM - 3PM
1614 Arequipa St, San Diego, CA 92154
Liz Garcia
Coldwell Banker West
(855) 507-6679
$1,099,000
1326 Seacoast Dr, Imperial Beach, CA 91932
Catherine Clamp
Catherine Clamp Real Estate
(619) 762-1333
$929,000
941 8th St, Imperial Beach, CA 91932
Michael Solis
Keller Williams San Diego Metro
(619) 625-8826
$985,000
425 8th St, Imperial Beach, CA 91932
Deborah Vance
Spirit Realty, Inc.
(619) 853-6734
$479,900
1290 Holly Ave, Imperial Beach, CA 91932
Kyndal Gross Douglas Elliman of California, Inc.
$1,695,000
246 Calla Ave, Imperial Beach, CA 91932
Lisa Storey Coronado Premier Properties
$1,494,000
1362 Seacoast Dr Unit F, Imperial Beach, CA 91932
Shelly Klessinger Pacific Sotheby's International Realty
$1,399,000
1226 8th St, Imperial Beach, CA 91932
Ken May Compass
$1,299,000
413 Delaware St Unit 15, Imperial Beach, CA 91932
Dario Barba Kali Real Estate, Inc
$1,199,000
1226 Fern Ave, Imperial Beach, CA 91932
Ken May Compass
$920,000
1680 Seacoast Dr Unit D, Imperial Beach, CA 91932
Jeff Rosa Market Real Estate
$1,030,000
1230 Seacoast Dr Unit 2, Imperial Beach, CA 91932
Deborah Pietkiewicz RE/MAX Hometown, Realtors
$1,399,000 New Construction
245 Dahlia Ave, Imperial Beach, CA 91932
Matthew Willis Pacific Realty Property Sales
$895,000
522 Heron Ln, Imperial Beach, CA 91932
Francisco Garcia Real Broker
$1,099,000
1245 East Ln, Imperial Beach, CA 91932
Madeline Foley Costa Modern Properties
$1,239,000 Open Wed 11AM - 2:30PM
404 7th St, Imperial Beach, CA 91932
Lisa Storey Coronado Premier Properties
$1,099,000
806 2nd St, Imperial Beach, CA 91932
Jenica Martin Douglas Elliman of California, Inc.
$749,000
152 Evergreen Ave Unit 4, Imperial Beach, CA 91932
Sidnev Muldrow Compass
$699,000
183 Date Ave Unit 3, Imperial Beach, CA 91932
Gregg Whitney Billionaires Row
$455,000
634 8th St Unit 3, Imperial Beach, CA 91932
Narmin Odesh San Diego Homes Realty
$1,325,000
714 Seacoast Dr Unit 104, Imperial Beach, CA 91932